Присвоєння звання “Почесний громадянин”, “Людина року” та інші нагороди Олевської міської ради

18 травня на головній сцені міста відбулась урочиста частина свята – нагородження кращих жителів громади з нагоди Дня міста.
На початку заходу на сцену були запрошені представники релігійних конфесій: отець Свято-Миколаївської церкви Сергій Сяський, настоятель Олевського римсько-католицького храму Воздвиження Всечесного Хреста отець Леон Ліпецький, священник Олевської Свято-Воздвиженської церкви отець В’ячеслав Атаманенко. Вони привітали присутніх зі святом побажали міцного здоров’я, Божого благословення та мирного неба над головою.
Далі слова вітання жителям рідного міста висловив міський голова Олег Омельчук: «Ми маємо свою автентичність – сьогоднішній встановлений рекорд України на Бабиній горі ще одне тому підтвердження. Щиро вірю, що горде ім’я Олевськ ще не раз зазвучить на всю країну. Адже наші мешканці талановиті та відважні, щирі та дружелюбні, волелюбні та розсудливі… Нехай наше славне місто процвітає на благо всіх його мешканців, а у кожному домі та на кожній вулиці живе добробут, злагода, достаток та найголовніше – мирне небо над рідним містом».
Далі розпочалась церемонія нагородження. Звання «Почесний громадянин міста» отримали двоє жителів Олевська, які зробили великий внесок у створення позитивного іміджу міста та його розбудову. Це Микола Рябой (посмертно), нагороду отримав його син Євгеній Рябой ,та лікар-хірург Олевської центральної лікарні Тарас Шавула. Вони були нагороджені медалями , дипломами та грошовими нагородами по 5000 грн.
Звання «Людина року» у 10 різних номінаціях отримали: художній керівник сільського будинку культури с.Копище Анатолій Борисовець – «Діяч культури року», голова громадської спілки «Учасників бойових дій, ветеранів війни і праці Олевського району» Валентина Корнійчук – «Громадський діяч року», головний лікар КУ «Олевська центральна лікарня» Олег Казюк – «Працівник охорони здоров’я року», начальник відділу державної реєстрації Олевської міської ради Валентина Козловець – «Посадова особа місцевого самоврядування року», засновник підприємства «Гермес В» Андрій Іванов – «Роботодавець року», завідуюча Олевського закладу дошкільної освіти №2 «Малятко» Наталія Дубченко – «Працівник освіти року», президент Благодійного фонду Сергія Пашинського Руслана Пашинська – «Меценат року», учениця 9-Б класу Олевської гімназії Валерія Русанова – «Учень року» , кандидат в майстри спорту України з вільної боротьби Андрій Гайченя – «Спортсмен року», приватний підприємець Микола Мирончук – «Підприємець року».

«Діяч культури року» – художній керівник сільського будинку культури с.Копище

Також від Олевської міської ради грамоти та грошові нагороди отримали: вчитель-логопед ЦРД №1 «Зірочка» Лариса Потопальська, практичний психолог ЦРД №3 «Золотий ключик» Вікторія Бородавко, практичний психолог ЦРД №2 «Сонечко» Світлана Дворецька, головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів Олевського РВК Тетяна Лесів, майор заступник військового комісара з територіальної оборони Олевського РВК Володимир Ушко, медична сестра – анестезистка КУ «Олевська центральна лікарня» Оксана Бабич та завідувач поліклінічного відділення КУ «Олевська центральна лікарня» Володимир Петров, сержант служби цивільного захисту старший пожежник-рятувальник 17 державної пожежно-рятувальної частини (м. Олевськ) Управління ДСНС України у Житомирській області Ігор Макарчук, прапорщик служби цивільного захисту старший майстер газодимозахисної служби 17 державної пожежно-рятувальної частини (м. Олевськ) Управління ДСНС України у Житомирській області Федір Гришенчук, головний спеціаліст управління Державної казначейської служби України в Олевському районі Житомирської області Микола Козачок, бухгалтер відділу культури Олевської міської ради Галина Котвицька, завідувач бібліотеки-філіалу №21 с. Кишин Тетяна Лук’янчук, художній керівник міського Будинку культури Олена Бреслаш, викладач Олевської музичної школи Діна Халімончук, медична сестра Кишинського стаціонарного відділення для постійного проживання Ганна Фещук, соціальний робітник с. Рудня-Бистра КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Олевської міської ради Лідія Козловець. Подякою та грошовою премією за участь у конкурсі «Фотохант» був нагороджений Микола Данюк. Також відзнаки отримали: бухгалтер І категорії ДП «Олевськторф» Марина Існюк, менеджер зі збуту ДП «Олевськторф» Павло Кручко, охоронець ДП «Олевськторф» Раїса Тимощук, інженер з охорони праці ДП «Олевськторф» Костянтин Мажара, водій ДП «Олевськторф» Володимир Шибецький, менеджер ТОВ «Олевськ-Хліб» Наталія Налапко.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.