«ЯРМАРКА ВАКАНСІЙ»

2 та 3 липня 2019 року співробітниками Олевського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області начальником Наталією Мельник, фахівцем Інною Стожук, фахівцем Анною Симончук був організований захід «ЯРМАРКА ВАКАНСІЙ» в приміщенні Олевської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості спільно з представником центру зайнятості Тетяною Корнєйчук для підоблікових Олевського районного сектору.

Фахівець центру ознайомила присутніх з повним спектром послуг, які надаються особам при зверненні за допомогою до центру зайнятості. Клієнтам пробації було надано інформацію щодо послуг, які можуть надаватися центром зайнятості, роз’яснено порядок та умови працевлаштування, відповідно до чинного законодавства України, а також проінформовано щодо можливості направлення на навчання, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з перспективою подальшого  працевлаштування.

Захід проведений з метою допомоги особам, які мають проблеми у працевлаштуванні, набуття впевненості в собі для пошуку роботи та знаходження її в найкоротші терміни, стати конкурентоспроможним на ринку праці та активізувати внутрішні ресурси для їх використання в нових економічних умовах, формування професійних інтересу та позитивного ставлення до видів діяльності, сприяння в особистісному зростанні, формуванні здатності ефективно працювати, та використовувати максимально власні можливості.

Підоблікові Олевського районного сектору мали змогу ознайомитися з актуальними вакансіями на ринку праці, затребуваними видами професій, а також їм  були надані інформаційні матеріали з переліком послуг центру зайнятості, телефонними контактами та сайтами з пошуку роботи в Україні, підбору персоналу та доступними вакансіями.