Ярмарок «Чорнична смакота» в рамках «Week-end в Олевську»

13 липня в рамках святкування «Week-end в Олевську» на площі Соборна зібрались майстрині зі всієї громади аби продемонструвати свої кулінарні вміння та поласувати охочих.

Ярмарок «Чорнична смакота» організовується в місті не вперше. Раніше в Олевську проводився фестиваль чорниці. Свято розвивалося та набирало своїх обертів. Наразі олевчани та гості міста відзначають в першій половині літа «Week-end в Олевську», який об’єднав і свято чорниці, і фестиваль вуличної музики.

Місцеві майстрині дивували різноманіттям страв, можна було знайти все: від тортів до лимонаду. Особливо раділи дітлахи, які могли вибрати солодощі на будь-який смак.

Участь у «Чорничній смакоті» взяли дитячі садочки, представники різних сіл громади, установи міської ради та місцеві жителі.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.