Алан Бадоєв відвідав Олевськ

Олевськ відвідав український режисер, сценарист, кліпмейкер та телеведучий Алан Бадоєв. Він повідомив, що в Олевську пробуде один день. Алан Бадоєв поділився, що у місті він з творчим проектом.

Ми запитали про враження відомої особистості про наше місто, він прокоментував: «Я з такого ж малого містечка, тому для мене тут все зрозуміле. Трохи пригадав… Пройшовся по ринку, до вокзалу і навіть подумав, що невеликі міста дуже схожі. Дуже приємно, що тут майже всі люди посміхаються».

Варто зазначити, що у творчій скарбниці Алана Бадоєва є багато здобутків та нагород. Крім того, він співпрацював з великою кількістю зірок української та закордонної естради, серед них: Arash, Dan Balan, Real O,  Алібі,  Аліна Гросу,  Алла Пугачова,  Анастасія Приходько,  Валерій Меладзе, Віра Брежнєва, Вєрка Сердючка,  ВІА Гра, Вінтаж, Віталій Козловський, Гайтана, Джамала, Ірина Білик, Макс Барських, Марія Яремчук,  Наталія Могилевська, неАнгели,  Світлана Лобода, Сергій Лазарєв,  Софія Ротару,  ТІК, Тіна Кароль, Філіп Кіркоров та багато інших. Майже всі кліпи Алана набирають десятки мільйонів переглядів на YouTube.

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту