Підопічних Кишинського стаціонарного відділення привітали зі святом

1 жовтня заступник міського голови Яків Осипчук разом з директором Олевського територіального центру соціального обслуговування, надання соціальних послуг Ларисою Хоречко завітали до Кишинського стаціонарного відділення по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян Олевського терцентру. З нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана привітали присутніх, подякували за багаторічну невтомну працю, побажали міцного здоров’я та довгих років життя.

Також від Олевського терцентру всі підопічні отримали продуктові набори.

Після привітань та вручень подарунків місцеві колективи та школярі для підопічних підготували невеликий концерт.

Директор Олевського територіального центру соціального обслуговування, надання соціальних послуг Лариса Хоречко висловлює велику вдячність небайдужим підприємцям та жителям громади, які надали благодійну допомогу для проведення заходів до Міжнародного дня людей похилого віку.