З Днем юриста України!

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята. Бути юристом – почесно і відповідально. На вас покладено місію знати та захищати право

Обравши цю відповідальну, нелегку професію, яка вимагає чесності, принциповості, неупередженості, об’єктивності, ви, присвятили своє життя служінню його величності Закону, високим принципам права.

Тож нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Бажаю вам життєвої наснаги та невичерпної енергії у вашій благородній справі, мужності й непохитності. Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість. А у ваших родинах панує добробут, щастя, вдача та злагода.

З найкращими побажаннями,

міський голова                                              Олег Омельчук