17 медалей борців з чемпіонату Житомирської області

4-5 жовтня у Новоград-Волинську проводився чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Команда Олевської спортивної школи боротьби взяла участь трьома складами по десять спортсменів. Загальна кількість учасників на чемпіонаті була 300 спортсменів, із них були чемпіони та призери України серед школярів молодшого віку та призери Європи серед дівчат.

Команда борців Олевської ДЮСШ протягом двох днів боротьби здобула 5 золотих, 6-срібних та 6-бронзових медалей. Принісши в скарбничку школи 300 рейтингових очків. Найбільше медалей та рейтингових очків принесли вихованці тренерів Юрія Ямчинського та Андрія Кострицького.

Такий вдалий виступ став можливим завдяки тренерам ДЮСШ та кропіткої праці спортсменів. Тож, чемпіонами області стали: Ілона Вальчук, Катерина Павленко, Анастасія Легкоступ та Богдан Литвинчук, Яна Павленко. Друге місце посіли: Назар Подолюк, Ілля Лупаїна, Іван Хлань, Віктор Пилипчук, Даша Павленко, Христина Бубенко, Віталій Хаціновський. Треті місця здобули: Арсен Подолюк, Даніїл Іщенко, Валентин Торгонський та Микола Торгонський.

Директор спортивної школи боротьби,
майстер спорту