В Олевську відзначили День гідності та свободи

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначається День гідності та свободи, започаткований Указом Президента України ще у 2014 році. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

В першу чергу День гідності та свободи започаткований з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

В цей день біля меморіального комплексу загиблим воїнам АТО в Олевську зібрались небайдужі місцеві жителі. Попри морозну погоду присутні на заході згадали події Революції Гідності.

До слова були запрошені заступник міського голови Олександр Ніколайчук та лейтенант ЗСУ Дмитро Пальченко.

Героям Майдану і нашим воїнам-захисникам, які загинули, даючи відсіч ворогу, була присвячена хвилина мовчання. Пізніше всі бажаючі поклали квіти до меморіального комплексу загиблим воїнам АТО.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту