Як змінилась наповненість шкіл Олевської громади?

Нещодавно на нашому сайті була оновлена інформація у пункті меню Громадянам ОТГ, а саме розділ Освіта. Про те, скільки дітей відвідують навчальні заклади нам повідомили у відділі освіти молоді та спорту.

Говорячи про загальноосвітні заклади, кількість учнів у поточному навчальному році, порівнюючи з 2018-2019 н.р., збільшилась у таких закладах освіти: Жубровицька ЗОШ (на 23 уч.), Лопатицька ЗОШ (на 21 уч.), Хочинська ЗОШ (на 19 уч.), Новоозерянський НВК (на 17 уч.), Майданська ЗОШ (на 14 уч.), Олевська гімназія (на 13 уч.), Тепеницька ЗОШ (на 5 уч.), Стовпинська ЗОШ (на 6 уч.), Джерельська (на 5 уч.), Юрівська ЗОШ (на 4 уч.),  Копищенська ЗОШ (на 3 уч.), Майдан-Копищенська ЗОШ (на 3 уч.), Олевська ЗОШ №3 (на 2 уч.), Сарнівська ЗОШ (на 2 уч.), Дружбівський НВК (на 1 уч.), Перганська ЗОШ (на 1 уч.), Будківська (на 1 уч.), Хмелівська ЗОШ (на 1 уч.).

Зменшилась кількість учнів у таких школах: Кишинська ЗОШ (на 12 уч.), Зольнянська ЗОШ (на 11 уч.), Варварівська ЗОШ (на 10 уч.), Зубковицька ЗОШ (на 8 уч.), Калинівська ЗОШ (на 8 уч.),  Замисловицька ЗОШ (на 6 уч.), Олевська ЗОШ №2 (на 6 уч.), Покровська ЗОШ (на 5 уч.), Кам’янська ЗОШ (на 3 уч.), Журжевицька ЗОШ (на 3 уч.), Сердюківська ЗОШ (на 2 уч.), Стовпинська ЗОШ (на 2 уч.), Забороченська (на 2 уч.), Корощинська ЗОШ (на 1 уч.).

Не змінилась кількість учнів у двох школах І ступенів: Андріївська ЗОШ – 13 учнів, Болярська ЗОШ – 4 учні.

Загалом у навчальних закладах Олевської громади збільшилась кількість учнів на 62. У поточному навчальному році загальноосвітні навчальні заклади відвідують 4445 учнів, у минулому – 4383.