У поліклінічному відділенні Олевської лікарні завершили заміну вікон

В поліклінічному відділенні комунального некомерційного підприємства «Олевська центральна лікарня» завершили заміну вікон.

Старі дерев’яні вікна в двоповерховій будівлі було замінено на сучасні металопластикові. Також в рамках цього проекту замінили вхідні двері.

Варто зазначити, що встановлення нових вікон та дверей суттєво покращить зовнішній вигляд приміщення та  дозволить економити на опаленні приміщення, адже вікна є енергозберігаючими.

Фінансування здійснювалось за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у сумі 115 396 грн.

Нові вікна встановлюють також в Майдан-Копищенській та Сущанській ЗОШ, читайте про це незабаром на нашому сайті.

1 коментар

• Дуже добре, що заміна старих вікон на теплі пластикові починаються з таких об’єктів як школа та поліклініка. Це дуже важливі соціальні об’єкти і справа не тільки в економії на опаленні, а й зниженні ризиків захворіти. Наші лікарі в центральній лікарні застуджувалися від протягів і щілин старих вікон. Не за горами вже й повне утеплення будівлі, будемо сподіватися!