Олевська ОТГ змагається за перемогу у конкурсі «Reset 2020: Моя громада потребує змін»

Олевська міська рада взяла участь у Всеукраїнському конкурсі: «Reset 2020: Моя громада потребує змін», який проходить за підтримки Асоціації ОТГ.

Для участі у даному конкурсі потрібно було подати анкету учасника з інформацією про об’єкт культурного призначення. Проект, який подала міська рада – «Капітальний ремонт Олевського міського будинку культури»

І вже сьогодні, 3 березня, у м.Київ, у залі Будинку архітектури зібралося журі архітектурного конкурсу аби визначити громади, які будуть відібрані до наступного етапу.

За результатами попереднього відбору із 108 громад, які надіслали анкети, було обрано 3 громади, серед яких і Олевська об’єднана територіальна громада. Також до трійки увійшли Долинська ОТГ (Івано-Франківська обл.) та Покровська ОТГ (Дніпропетровська обл.). Переможця буде оголошено 17 березня, який отримає розробку «Попередньої проектної документації на реконструкцію власного міського/сільського будинку культури».