Урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України

23 серпня на площі Соборній відбулося урочисте підняття державного стяга країни. Захід відбувся з нагоди Дня Державного Прапора України.

В урочистостях взяли участь міський голова Олег Омельчук, заступник голови РДА Володимир Михайленко, заступник голови райради Олександр Ковальчук, почесний громадянин міста Анатолій Іваненко та інші.

«Символом незалежної України є Державний Прапор – втілення національної єдності, честі та гідності. Його барви – блакить неба й зерновий лан символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня», – прокоментував міський голова Олег Омельчук.

Цього року прапор піднімали також і перед приміщенням Олевського Центру надання адміністративних послуг, де були встановлені нові флагштоки.

По завершенню заходу відбувся вже традиційний святковий велопробіг.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.