Позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

12 жовтня відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де обговорили застосування обмежень на території Олевського району у зв’язку зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

З урахуванням пропозицій та зауважень, внесених в ході обговорень, було вирішено тимчасово призупинити виховний процес дошкільного навчального закладу №2 «Малятко» (до 16 жовтня), тимчасово призупинити навчальний процес у 1-Б, 4-А, 7-Б, 7-В, 10-А  класах Олевської ЗОШ №3 (до 16 жовтня), тимчасово призупинити навчальний процес у 2 класі Сущанської ЗОШ (до 1 листопада), тимчасово призупинити навчальний процес у 11-А класі Білокоровицької ЗОШ №1.