Триває ремонт підвісного мосту через річку Уборть

Триває поточний ремонт підвісного містка через річку Уборть в районі Будинку культури. Планується установлення дерев’яних поручнів, дощатого настилу, дерев’яних конструкцій, фарбування.

Роботи фінансуються Олевською міською радою, загальною вартістю понад 33 тисячі гривень.

Підвісний місток вже давно потребував ремонту. Через нього щодня ходять сотні місцевих жителів, адже це зручний та швидкий спосіб дійти до центральної частини міста та до Олевської гімназії. Також він з’єднує прибережні вулиці: Олени Пчілки, Зарічну, Героїв Крут та Свято-Миколаївську.

Раніше було облаштовано доріжку зі сходами з тротуарної плитки до підвісного мосту за кошти міського бюджету. Більш детально про це читайте на сайті Олевської міської ради: http://olevsk-rada.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2200:2016-07-29-12-36-17&catid=62:2011-08-28-16-09-17&Itemid=84 .