Про затвердження остаточних фінансових звітів про надходження та використання коштів виборчих фондів місцевих організацій партій на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Олевська міська територіальна виборча комісія Коростенського району

Житомирської області

П О С Т А Н О В А

м. Олевськ

14 год. 00 хв.

05 листопада 2020 року                                                                                  № 63

Відповідно до частини п’ятої-восьмої статті 214 Виборчого кодексу України, постанови ЦВК від 1 жовтня 2020 року №324 за погодженням з Національним агентством з питань запобігання корупції Олевська міська територіальна виборча комісія Коростенського району Житомирської області постановляє:

2.Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також оприлюднити на веб-сайті відповідно до частини четвертої статті 23 Виборчого кодексу України.

Голова комісії                                                                                С.М. Гилюк

Секретар комісії                                                                            В.Ф. Гришенчук

Додаток 1

Олевська міська територіальна виборча комісія Коростенського району Житомирської області отримала повідомлення про не відкриття виборчих фондів від:

–         Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;

–        Житомирська обласна організація Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»;

–         Житомирська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»;

–         Житомирська обласна організація Політичної Партії «Пропозиція»;

–         Житомирська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»;

–         Житомирська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

–    Олевська районна організація політичної партії «Ліва опозиція»

–    Житомирська обласна організація політичної партії «Наш край»

–    Олевська районна організація Українська Народна Партія