Привітання міського голови з Всесвітнім днем вишиванки!

Шановні жителі Олевської громади!

Сьогодні ми відзначаємо День вишиванки – свято знакового національного одягу, яке є візитівкою українців.

І хоча ми майже забули про магічну силу дивовижних візерунків на вишиванках, але інша сила – сила краси,  як і раніше зачаровує кожного з нас.

Як ми знаємо, існує багато різновидів української вишиванки, бо у різних куточках навіть нашої громади  кожна майстриня переносить у вишиванку певні кольори, красу оточуючої природи, символізуючи – птахів, рослин, тварин, стихій.

Давайте будемо шанувати свої традиції, свою культуру, свою природу, своє – українське. І одягаючи вишиванку демонструвати, що ми гідні громадяни перш за все своїми справами. Кожен в своїй професії, в тому, що він робить на благо нашої територіальної громади та держави в цілому!

Зі святом вас!

З повагою,