Новорічний концерт Олевського ЦДЮТ

Концерти ЦДЮТ – це завжди яскраві і незабутні емоції від режисури дійства, різноманіття хореографічних постановок, вокальних номерів, неповторних костюмів і, звичайно, від професійної виконавської майстерності талановитих вихованців.

В цьому можна було переконатися під час новорічного концерту, який відбувся 27 грудня.

У холі для відвідувачів були організовані виставки малюнків і виробів вихованців гуртків.

Вихованці закладу показали різноманіття вокальних та танцювальних номерів, представили власні колекції одягу. Юні таланти ЦДЮТ продемонстрували високу майстерність виконання та подарували глядачам багато позитивних емоцій.

Під час концерту творчі досягнення колективів та вихованців Олевського ЦДЮТ, які стали переможцями обласних конкурсів, міський голова Сергій Лисицький відзначив грамотами міської ради та грошовими нагородами.

За ініціативи міського голови привітати дітей зі святами завітали і депутати Олевської міської ради із всіх політичних фракцій.

По завершенню всім дітям вручали солодкі новорічні подарунки.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній меренжі Фейсбук.