Встановили рекорд України – в Олевську 4,5 годин співали колядки та щедрівки

13 січня в Олевську встановили РЕКОРД УКРАЇНИ з найдовшого безперервного виконання колядок та щедрівок у концертній програмі. Більше 300 учасників: народні й аматорські колективи, виконавці, діти з усієї громади 4 з половиною години виконували найунікальніші твори-пісні новорічно-різдвяного циклу, в тому числі з особливою говіркою регіону. Все це відбувалося біля головної ялинки громади.

Метою рекорду було популяризувати поліські автентичні колядки та щедрівки, а також відродити та зберегти духовно-культурну спадщину регіону. Найстарішій колядці понад 100 років. Рекорд зафіксували представники Книги рекордів України у категорії «Масові заходи, мистецтво».

«…Цей рекорд виявився унікальний тим, що він передбачає саме безперервне читання колядок та щедрівок в рамках концертної програми. Хотіла також відзначити, що це дуже цінний рекорд в тому, що ви популяризуєте свої традиції, показуєте їх Україні, це для Книги рекордів цінно», – зазначила у своєму виступі представниця Книги рекордів України Яна Коньок.

Один екземпляр вона вручила начальнику відділу культури та туризму Ірині Кльоц, другий – міському голові Сергію Лисицькому. Сергій Іванович щиро подякував всім за участь та закликав берегти наші поліські звичаї. «Це виправдало всі мої очікування. Я вважаю, що в майбутньому нам вдасться разом поставити не один рекорд», – зазначив він.

Варто вказати, що рекорд саме такого формату відбувся вперше і до нас не був зафіксований іншими громадами.

На завершення учасники та гості святкової програми разом заспівали відому всім колядку “Нова радість стала”.

Всім учасникам рекорду були вручені подяки та подарунки від міського голови Сергія Лисицького. 

Більше фото на офіційній сторінці “Олевська міська рада” у мережі Фейсбук

 

 

 

 

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту