Про зміну комендантської години, дозвіл на продаж пива та заборону ходити в ліс

22 березня відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Олевської міської територіальної громади під головуванням міського голови Сергія Лисицького.

Перед початком засідання, присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих внаслідок війни росії проти України.

Від сьогодні в громаді змінено комендантський час з 20:00 до 5:00 ранку (раніше обмеження діяли до 6:00 години ранку).

До понеділка, 28 березня, з 10:00 год. до 20:00 год. торговим точкам дозволено продавати пиво та слабоалкогольні напої з розрахунки 1 пляшка на 1 людину. Заодно міська рада попереджує, якщо фіксуватимуться випадки адміністративних порушень, дозвіл буде анульовано.

!!!!! Пам’ятайте, що транспортні засоби нетверезих водіїв одразу вилучатимуться на армію без попередження.

У зв’язку з можливим мінуванням та ще ряду важливих причин, лісівники звертається до жителів громади з проханням не ходити та не їздити до лісу.