На черговому засіданні сесії міської ради депутати роглянули 36 питань

18 серпня відбулось чергове засідання сесії міської ради

Перш ніж розпочати засідання, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять олевчан та всіх полеглих захисників і захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок російської агресії.

На засідання завітав народний депутата України Володимир Арешонков, який розповів про найважливіші зміни в законопроектах та поспілкувався з присутніми.

Після чого депутати перейшли до розгляду 36 питань порядку денного.

Серед питань, які було розглянуто – про внесення змін до бюджету громади, про перейменування закладів загальної середньої освіти Олевської громади, про внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку Олевської міської територіальної громади на 2022 рік»,

Традиційно депутати розглянули та одноголосно підтримали рішення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади. Загальна сума виділених коштів становить – 90 000 грн.

Окрім цього, було затверджено розпорядження Олевського міського голови.

Завершили роботу засідання блоком земельних питань.

За результатами розглянутих питань було прийнято відповідні рішення.