Нагородження працівників освіти та бібліотекарів з нагоди професійних свят. ФОТО

У вересні своє професійне свято відзначають працівники дошкільних та позашкільних закладів освіти України, а також бібліотекарі.

З цієї нагоди в Міському будинку культури відбулось урочисте нагородження кращих працівників громади.

Вітали присутніх заступники міського голови Юрій Данюк та Сергій Гончар, депутат Житомирської обласної ради Олег Казюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Валерій Левченко, голова профспілки працівників освіти Наталія Яценко та заступник командира військової частини А7306 з морально-психологічного забезпечення. майор Ігор Назарчук.

Понад 100 нагород отримали того дня за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання професійних обов’язків та з нагоди професійного свята.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.