Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України

Вже не вперше в Олевську проводиться благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Допомагають як дорослі, так і дітлахи – кожен робить свій внесок задля спільної перемоги.

На площі Соборна в центральній частині міста розташували ошатно оздоблені столики з різними смаколиками та hand-made виробами. Цього разу в ярмарку брали участь дитячі садочки міста та Центр дитячо-юнацької творчості.

Крім того для олевчан та гостей міста був організований концерт патріотичної пісні, в якому взяли участь представники культури громади – з міста та сіл нашої ТГ та Олевська музична школа. Також зачитав поезію Тараса Шевченка місцевий активіст Василь Павленко.

Традиційно підтримав та завітав на ярмарок міський голова Сергій Лисицький. Він подякував всім, хто долучився до участі та поспілкувався з місцевими майстринями та господинями.

Загалом під час благодійного ярмарку вдалось зібрати близько 25 тисяч гривень:

  • ЦРД №1 «Зірочка» зібрали понад 5 500 грн.;
  • ЦРД №2 «Сонечко» – 8 тис. грн.;
  • ЦРД №3 «Золотий ключик» – 3 тис. грн.;
  • ЦДЮТ – понад 1 200 грн.;
  • В загальну скриньку для збору коштів під час благодійного концерту – понад 7 тис. грн.

Крім того, як повідомили у відділі освіти, молоді і спорту Олевської міської ради, колектив Зубковицького закладу дошкільної освіти передав 2300 гривень на Збройні Сили України. Нажаль, вони не змогли доєднатися до ярмарку, але захотіли підтримати ініціативу та долучитися до допомоги.

ЦРД №1 “Зірочка”

ЦРД №2 “Сонечко”

ЦРД №3 “Золотий ключик”

ЦДЮТ

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту