В Олевську відбулось офіційне відкриття точки «Спільно» від ЮНІСЕФ

В приміщенні Олевського ЦДЮТ відблось офіційне вдкриття точки «Спільно» від Юнісеф.

На заході були присутні: секретар міської ради Сергій Мельник, заступник міського голови Юрій Данюк, завідувачка відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Світлана Орищук, а також представники організації In Touch Ukraine Foundation Анна Рябой та Віта Кліментьєва.

«Дякуємо за ініціативу створення точки «Спільно» у нашій громаді. Впевнений, що відвідуючи такі точки діти отримують нові знання та просто з користю будуть проводити своє дозвілля під час війни у цьому затишному просторі», – зазначив Юрій Данюк.

Ключові завдання цього проєкту – інформування родин з дітьми про існуючі сервіси ЮНІСЕФ і роботу місцевих сервісів щодо надання гуманітарної допомоги та місцевих соціальних послуг, а також робота з дітьми: аніматори, розваги, ігри, майстер-класи.

Послуги, які надаються у Дитячих точках “СПІЛЬНО”:

• психологічна консультація (психолог, перша психологічна допомога для дітей та дорослих, перенаправлення);
  • медична консультація для дітей та дорослих (сімейний лікар або медсестра, базове консультування, перенаправлення);
  • консультування соціального працівника щодо доступних соцпослуг у громаді, перенаправлення для дітей з інвалідністю та інших вразливих категорій;
  • групові заняття для дітей з соціальним педагогом, волонтерами, розвиваючі та освітні заняття (арттерапія, ігри).

У межах проєкту UNICEF забезпечив дитячу точку “СПІЛЬНО”  меблями, комп’ютерною технікою, освітніми та ігровими матеріалами.

Нагадуємо, що точка Спільно працює за адресою: вул. Гетьмана Виговського, 30 (приміщення Олевського ЦДЮТ).