Подяка за допомогу Миколаєву

Від початку повномасштабного вторгнення російської федерації жителі Олевської громади активно беруть участь у благодійних заходах, згуртовуються, надають допомогу Збройним Силам України, ВПО та мирному населенню.

Однією з таких гарних справ є підтримка військових у місті Миколаїв. Неодноразово було зібрано допомогу у вигляді продуктів харчування, побутових товарів, ковдр, медикаментів, лісової продукції (дошка) та іншого. Допомогу передавали також дітям, з числа внутрішньо переміщених осіб.

За неодноразову підтримку директор БО МБФ «Welcome to Ukraine» Ростислав Перев’язко передав подяку нашій громаді, в особі міського голови Сергія Лисицького. «За допомогу в боротьбі з руськими окупантами і підтримки мирного населення», – йдеться у подяці.

Її привіз з Миколаєва і передав міському голові Сергію Лисицькому депутат міської ради Валерій Басюк.