Олевські читці зайняли призові місця на щорічному конкурсі читців-декламаторів поезій Лесі Українки

22 лютого у м. Звягель відбувся щорічний обласний конкурс читців-декламаторів поезій Лесі Українки у якому взяли участь троє виконавців художнього слова з нашої громади, двоє читців-декламаторів від Олевського міського Будинку культури та одна від сільського будинку культури с.Радовель. Оцінювало виступи журі із м.Житомир у складі: начальника управління освіти культури та туризму ОВА Анатолія Душка та багатьох заслужених і видатних митців-професіоналів. На конкурс приїхало 90 учасників з усієї області та лише 13 з яких зайняли призові місця у чотирьох вікових категоріях. Серед них стали призерами і наші читці! Друге та третє призові місця у своїх вікових категоріях посіли: Микита Гілюк та Анна Шукалова – учасники художньої самодіяльності МБК, яких готувала до конкурсу режисер Міського будинку культури Тетяна Існюк. Третя учасниця від нашої громади Кравченко Богдана (режисер номеру – завідуюча Будинку культури с.Радовель Яна Прохоренко-Деньгуб) виступала з авторським віршем про письменницю та отримала спеціальну подяку за участь конкурсі!