Міський голова Сергій Лисицький взяв участь у консультаціях Комітету Верховної Ради України

Міський голова Сергій Лисицький взяв участь в консультаціях Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на тему: «Відновлення місцевого самоврядування на деокупованих територіях, правове регулювання діяльності військово-цивільних адміністрацій у післявоєнний період».

Захід відбувся 13 березня в місті Коростень за сприяння та підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Участь у консультаціях також взяли начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, народні депутати України, представники державних органів, органів місцевого самоврядування та їх провідних асоціацій, науковців, експертів.

У рамках заходу обговорили умови, підстави та механізми відновлення місцевого самоврядування на деокупованих територіях,  законодавче забезпечення процесу відновлення, правовий статус військово-цивільних адміністрацій у післявоєнний період, підстави та порядок їх утворення, строки функціонування, повноваження тощо.