Благодійний концерт гурту Енджі Крейда в Олевську

Сьогодні, 24 березня, в Олевському міському Будинку культури відбувся благодійний концерт українського альт-поп гурту Енджі Крейда. Варто зазначити, що солістка гурту має коріння з села Журжевичі Олевської громади.

Спочатку на сцену вийшли місцеві талановиті виконавиці Валерія Мидловець та Аліна Бреслаш. Дівчата виконали патріотичні та всесвітньо відомі хіти.

Оваціями та радістю зустріли глядачі драйвовий гурт Енджі Крейда. Виступ розпочався з популярного хіта «Враже», який одразу розпалив публіку. Серед інших, прозвучали також пісні «Байрактар», «Батько наш Бандера», «Краш» та інші.

Як повідомила начальниця відділу культури та туризму Олевської міської ради Анна Вжесінська, впродовж концерту вдалось зібрати 43 870 гривень. Ці кошти солістка гурту передала міському голові Сергію Лисицькому, який повідомив, що ці кошти долучать до придбання ще одного автомобіля для Збройних Сил України.

«Дуже приємно, що наші земляки – молоді талановиті виконавці, які пишаються своїм патріотизмом та плекають теплоту до місць своїх коренів. Ми вдячні вам за чудовий концерт, гарні емоції і, звісно ж, за свій вклад у допомогу нашим Збройним Силам», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту