13 квітня оголошується день благоустрою в Олевській громаді

Поки Збройні Сили України «очищують» нашу землю від загарбників, долучайтесь до очищення територій на місцях!

13 квітня оголошується день благоустрою в Олевській громаді!

Квітневі дні – традиційна пора в нашій громаді для організації прибирання з метою приведення територій в належний санітарний стан.

На жаль, з настанням тепла не лише зійшов сніг, але й почали виднітися стихійні смітники та місця, де жителі міста виносять зрізані чагарники та траву. Більше того, деякі місця для загального відпочинку знаходиться у занедбаному стані.

Олевська міська рада ініціює та активно долучається до проведення толоки. До даної акції також запрошуються депутатський корпус міської ради, громадські організації, навчальні заклади, державні та бюджетні установи, небайдужі жителі громади.

Також просимо долучитися підприємців та підприємства громади та забезпечити благоустрій своєї прилеглої території, а місцевих мешканців – території навколо своїх будинків.

День благоустрою відбудеться в рамках оголошеного місячника «За чисте довкілля», що триватиме з 10 квітня по 10 травня 2023 року.

Ми живемо в найкращій квітучій країні, тож зробимо її чистою разом.

Не будьте байдужими! Долучайтесь та запрошуйте друзів!

Розпорядження №71 від 31.03.2023

Лише окремі приклади місць, які потребують прибирання та належного утримання:

Дитячий майданчик поблизу ЦЛ

вул. Шкільна, поблизу ліцею №2