Публічний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення смт Дружба

Шановні споживачі багатоквартирних та приватних будинків смт Дружба!

З метою приведення договірних відносин до вимог чинного законодавства України в сфері житлово-комунальних послуг між   КП « Дружбівське підприємство житлово-комунального господарства» та споживачами послуг з централізованого водопостачання та водовідведення у багатоквартирних та приватних будинках, пропонуємо вам ознайомитися та при необхідності надати до 10.05.2023р. свої пропозиції або зауваження до чинної редакції Публічного договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) (далі Договір) розміщеного на сайті Олевської міської ради (http://olevsk-gromada.gov.ua).

Додатково інформуємо про те, що будь-яка особа, що користується послугами  КП « Дружбівське підприємство житлово-комунального господарства» може  отримати паперовий примірник Договору , підписаний уповноваженою особою нашого підприємства в залежності від обраної моделі організації договірних відносин. Для цього необхідно письмово звернутися з відповідною заявою на адресу нашого підприємства із вказанням наміру отримати письмовий примірник Договору додавши до заяви необхідні документи (форми заяви-приєднання до договору).

 Адміністрація  КП « Дружбівське підприємство житлово-комунального господарства»

Публічний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньо будинкових систем)

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту