Дитяча ініціатива в дії: як олевчани збирають кошти для ЗСУ

Щирість у прагненнях та надія на краще майбутнє – саме це можна розгледіти в яскравих очах маленьких українців. Евеліна та Єгор Чернишові і Олександр Єгоров – сусіди та близькі друзі. Попри свій юний вік, діти вирішили проявити ініціативу та організувати збір коштів на потреби Збройних Сил України.

Місце вибрали жваве та недалеко від будинку, тож за 2 дні малі патріоти змогли зібрати 700 гривень. Розповідають, що вже не вперше за період від повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України організовують таку акцію.

Всі зібрані кошти активні патріоти принесли до міської ради та передали міському голові Сергію Лисицькому. Він подякував дітям за їх внесок, а також розповів про реалізацію зібраних коштів на потреби військових нашої громади. Спільна праця задля швидшої Перемоги – головна мета для кожного з нас!