Міський голова Сергій Лисицький з робочим візитом в Житомирській ОВА

20 червня міський голова Сергій Лисицький відвідав робочу зустріч в Житомирській ОВА щодо продовження співпраці Житомирщини з Дитячим фондом ООН (Юнісеф) в Україні.

Головним питанням наради було обговорення старту нового спільного проєкту, який буде реалізовуватися Фондом на Житомирщині разом з німецьким державним банком KfW за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

6 громад області, в тому числі Олевська громада,  отримають можливість реалізувати проєкти, спрямовані на:

• покращення якості питної води та розв’язання проблем стоків;
  • створення комфортних умов для навчання дітей, розв’язання безпекових питань та надання їм психологічної підтримки;
  • підтримка активної молоді.

Варто зазначити, що Олевщина активно співпрацює з Міжнародною благодійною організацією Юнісеф у сфері розв’язання гуманітарних проблем, допомоги місцевим мешканцям та внутрішньо переміщеним особам.