Міський голова Сергій Лисицький передав чотири комплекти спорядження військовим

Продовжуємо підтримувати військовослужбовців нашої громади відповідно до їх запитів.

Цього разу чотири комплекти військового спорядження міський голова Сергій Лисицький передав військовим з сіл Копище, Хочине та міста Олевськ: Петру Бовкуну, Роману Чистякову, Олексію Грибу, Павлу Гриценку.

Серед спорядження літня військова форма, кросівки, тактичний пояс, тактична сумка та підсумок на загальну суму понад 18 тисяч гривень.

Міський голова Сергій Лисицький прокоментував: «Щиро вдячний всім жителям нашої громади, які невтомно проводять концерти, благодійні акції, ярмарки і долучаються до волонтерських ініціатив. Завдяки вашим зусиллям ми маємо змогу підтримувати наших бійців. Кожна наша допомога військовому – це крок до перемоги. Щиро дякую усім, хто не лишається осторонь, вірить в ЗСУ та активно допомагає армії».