Військовий з Олевської громади отримав шасі для снайперської гвинтівки

Військові снайпери виконують важливі завдання на полі бою, включаючи розвідку, знищення ворожих цілей та підтримку своїх військових підрозділів.

Ключовим елементом їхнього спорядження є снайперська гвинтівка, яка в свою чергу потребує ложе або шасі – для якісного використання своїх навичок та досягання точності стрільби.

Саме з таким запитом звернувся до міської ради військовий з села Корощине. Міський голова Сергій Лисицький передав шасі для гвинтівки рідним нашого захисника.

«Продовжуємо допомагати нашим військовим, які знаходяться на передовій, в екстремальних умовах і стикаються з великими випробуваннями. Наша підтримка – це вияв поваги, шанування їхнього патріотизму та відданості. Щиро вдячний кожному, хто долучається до зборів, хто підтримує наші Збройні Сили. Разом до Перемоги», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.