Працівники Олевської міської ради придбали автомобіль для ЗСУ

Важливість для наших військових автівки на фронті важко переоцінити: вона стає у нагоді під час виконання різноманітних завдань та часто допомагає зберегти найцінніше – життя наших воїнів.

Військові з 30-ї окремої механізованої бригади звернулись до міської ради з проханням допомогти придбати автомобіль. Працівники Олевської міської ради не залишились осторонь та віддали свій одноденний заробіток для придбання транспорту для наших захисників.

Міський голова Сергій Лисицький прокоментував: «Дякую колективу, що вкотре не залишились осторонь та продовжуєте допомагати нашим Збройним Силам України. Це вже друге авто, яке вдалось придбати та передати для наших захисників завдяки спільним зусиллям всіх працівників. Також додам: приємно, що дедалі більше людей долучаються до зборів, допомагають нашим військовим, допомагають постраждалим громадам України. Кожен внесок – цінний. Разом до Перемоги!».

Висловлюємо щиру вдячність Івану Стрелюку, Петру Кравченку та Ярославу Іванченку за підготовку автомобіля до фронту.

Наразі авто вже у наших бійців та допомагає їм на фронті, тож вони передали свою подяку.

Фото першого купленого та переданого автомобіля від працівників міської ради