Брати зібрали кошти для бригади ЗСУ, де служить їхній батько

Чергова історія доброти та згуртованості. Сьогодні, 26 липня, до Олевської міської ради завітали два брати, які проживають у смт Дружба, Гліб та Захар Качковські разом зі своїм дідом Анатолієм Григоровичем. З ними зустрівся і поспілкувався заступник міського голови Юрій Данюк.

У розмові брати розповіли: вирішили організувати збір коштів для Збройних Сил України, зокрема, для 79 окремої десантно-штурмової бригади, де наразі служить їхній батько.

Хлопці обрали жвавий маршрут – дорогу до цікавого для туристів кар’єру, що знаходиться поблизу селища. Тож, за три дні їм вдалось зібрати 3 тисячі гривень. Ці кошти Гліб та Захар вирішили принести до міської ради аби в подальшому, із залученням допомоги від інших благодійних заходів, була змога придбати щось необхідне для 79 ОДШБ.