«Сильні України» – другі спортивні змагання серед ветеранів відбудуться в Житомирі

6 серпня об 12:00 на вул. Михайлівська, 7 у м. Житомир розпочнеться спортивний захід для учасників бойових дій, ветеранів та членів їхніх родин. Змагання відбудуться в рамках першого всеукраїнського туру спортивних змагань для ветеранів «Сильні України».

Учасники змагатимуться у веслуванні на тренажері, жимі лежачи та на аеробайках. Головний суддя спортивних змагань – Василь Вірастюк, чемпіон світу зі стронгмену.

Щоб взяти учать у змаганнях, оберіть категорію спорту та зареєструйтеся за посиланням: http://bit.ly/3Q3ZSAf

Реєстрація триватиме з 24 липня по 5 серпня 2023 року.

У програмі також заплановані: майстер-клас зі стрільби з лука, показові виступи стронгменів, функціональні тренування, атракції для дітей, перетягування канату, челендж в «Козацькому присіданні»
та фотосесія з Василем Вірастюком. Організатори змагань: Федерація стронгмену України за підтримки Благодійного фонду BGV та народного депутата України Арсенія Пушкаренка.

Довідково: «Сильні України» – всеукраїнські спортивні змагання з адаптивних видів спорту для ветеранів та чинних військовослужбовців, які отримали травми та поранення (видимі та невидимі) під час участі в
бойових діях на території України. Змагання засновані в рамках системи спортивно-реабілітаційних заходів для ветеранів війни ГО «Федерація стронгмену України» за підтримки народних депутатів України фракції «Слуга Народу» та меценатів. Перший етап змагань відбувся в Полтаві 2 липня 2023 року, в якому взяли участь понад 130 ветеранів та військовослужбовців.

Телефон для довідок: +38 098 920 05 02 (Валентина Петрівна)

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту