В Тепениці збирали кошти на ЗСУ під час благодійного концерту

19 серпня в селі Тепениця відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України.

Концертна програма була різноманітна, але всі номери об’єднувало одне – патріотизм. Великий синьо-жовтий стяг прикрашав головну сцену будинку культури, а на фінальній пісні замайоріли прапори в руках дітей.

В концерті взяли участь місцеві мешканці, діти, колектив «Журавушка», а також гості з Ємільчинської громади, ансамбль «Серединочки».

Загалом вдалось зібрати 7 800 гривень. Ці кошти директорка будинку культури Марія Попович разом зі старостою села Володимиром Кайдановичем передали міському голові Сергію Лисицькому на потреби ЗСУ.

«Зараз є дуже багато запитів від військових і всі вони різні. Кожна така допомога – це підтримка наших військових на передових позиціях фронту. Спільно нам вдається допомагати більш комплексно: купувати автомобілі, старлінки та інші необхідні прилади і спорядження. Слава Україні! Слава Силам оборони України!», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.