Олевська міська рада співпрацює з UNICEF в рамках реалізації перспективних проєктів

Олевська міська рада активно продовжує якісну співпрацю з Дитячим фондом ООН (UNICEF). Раніше Олевська громада стала однією з шести громад, що була відібрана для тривалого комплексного співробітництва та реалізації проєктів у різних галузях.

До робочої зустрічі за участі заступниці голови UNICEF в Україні Veera Mendonca та представників Фонду долучилися й 10 працівників Олевської міської ради, її відділів та установ на чолі з заступником міського голови Юрієм Данюком.

В ході наради були представлені перспективні проєкти, які можуть бути реалізовані в Олевській громаді, що стосуються реабілітаційного центру, ветеранського хабу, розвитку освіти, розширення здорового дозвілля молоді, підтримки дитячих будинків сімейного типу та інші.

Отримавши нові напрацювання та консультації продовжуємо активну комунікацію з представниками UNICEF щодо першочергових та перспективних проєктів.