9 навчальних закладів Олевської громади отримали Wi-Fi-роутери

9 сільських навчальних закладів Олевської громади отримали Wi-Fi-роутери для забезпечення мереж безпровідного інтернету в сховищах й укриттях. Це  ліцеї сіл: Зубковичі, Кам’янка, Лопатичі, Майдан, Тепениця; та гімназії сіл: Зольня, Стовпинка, Майдан-Копищенський, Журжевичі.

Проєкт реалізовувався Житомирською обласною військовою адміністрацією разом з Міністерством цифрової трансформації України та міжнародними партнерами. Загалом для освітніх закладів Житомирської області було передано 86 таких роутерів.

Також роутери будуть використовуватися для покращення доступу до онлайн-ресурсів, навчальних матеріалів та інтерактивних платформ, що значно полегшить процес навчання та підвищить якість освіти. Крім того — це швидка та якісна комунікація з колегами-вчителями та учнями через відеоконференції та інші онлайн-інструменти.

Пристрої директорам загальноосвітніх закладів передав міський голова Сергій Лисицький.

Висловлюємо щиру вдячність голові Житомирської ОВА Віталію Бунечку, Мінцифрі та міжнародним партнерам за підтримку та допомогу нашим навчальним закладам.