Благодійний фонд «Місія в Україну» завітав в Олевську громаду. Зустріч була організована міським головою Сергієм Лисцьким та депутатом Олевської міської ради Сергієм Вовком.
Головні завдання фонду: забезпечувати консультативною та практичною допомогою жінок з небажаною вагітністю, здійснювати просвітницьку профілактичну роботу серед підлітків та молоді з метою пропагування здорового способу життя, забезпечувати дітей та молодь з інвалідностями медико-соціальною реабілітацією та сприяти їх інтеграції у суспільство, мотивувати та мобілізувати суспільство для допомоги жінкам з небажаною вагітністю та дітям з інвалідністю.
Представники організації провели лекції для 10-11 класів Олевського ліцею №3, учнів Олевського професійного ліцею, лікарів та соціальних представників в Олевській центральній лікарні.
Лектори розповіли про діяльність фонду та цілі, що ставить перед собою «Місія в Україну». Вони повідомили, що за 25 років діяльності було народжено понад 3000 дітей за підтримки фонду. А також поділились цікавим фактом: з початку повномасштабного вторгнення серед малюків стало більше народжуватись хлопчиків-близнюків.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-06ede5f5b5cf5334bdc383cce277599f-v.jpg)
Олевський ліцей №3
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-f80942e2701460905ba7a518a5673c5b-v.jpg)
Олевський ліцей №3
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-d55c8ed16c3858f773c365eb9850bcf8-v.jpg)
Олевський ліцей №3
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-62c9a6d75a116202a3742fb86e8e62d9-v.jpg)
Олевський професійний ліцей
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-24d511d87a761106145618b7c83c1ade-v.jpg)
Олевський професійний ліцей
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-db0d3cd27202cd6897233f71d6df1880-v.jpg)
Олевський професійний ліцей
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-78b9c752fb86dfa9b20bddf27d9d1b5f-v.jpg)
Олевський професійний ліцей
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-3391046726e65eb909c156a02a8a517e-v.jpg)
Олевська центральна лікарня