Долучайтесь до збору матеріалів для виготовлення окопних свічок

Нещодавно представники керівництва Олевської міської ради з благодійною місією відвідали військовослужбовців на передовій. Найбільше військові були вдячні за окопні свічки. Тому працівники  Олевської міської ради вирішили виготовляти їх власноруч.

Окопна свічка є універсальним і довготривалим джерелом тепла у складних умовах життя. Окопна свічка здатна обігріти і освітити невелике приміщення. Великою перевагою окопних свічок є простота конструкції та доступність матеріалів, що необхідні для їхнього виготовлення. Час горіння свічки різниться в залежності від величини бляшанки. Маленька бляшанка активно горить мінімум протягом 1 години, баночка з-під рибних консервів — близько 3 годин, а банка з-під горошку горить до 8 годин.

Просимо всіх небайдужих жителів нашої громади долучитися до збору вживаних бляшанок різної форми та принести до міської ради, бажано чисті (хол на першому поверсі у будівлі колишньої райдержадміністрації), з яких будуть робити окопні свічки, щоб передати на передову.

Спільними зусиллями подбаємо про наших військовослужбовців!