Подяки від військових

Олевська громада активно підтримує Збройні Сили України. Військові відчувають нашу підтримку та висловлюють вдячність за допомогу.

Так, бійці спецпідрозділу «Гольф» 30 бригади ІМБ вручили 8 подяк жителям Олевської громади, в тому числі міському голові Сергію Лисицькому та його заступнику Юрію Данюку. Подяки також отримали: Павло Налапко, Михайло Осипчук, Владислав Беляєв, Людмила Черних, Андрій Черних,  Олексій Тимощук.

Раніше від Олевської громади військовим передавали автомобіль, а коли в умовах тяжких бойових дій авто попало під обстріл, транспорт капітально відремонтували та повернули бійцям. Також були передані амуніція, запчастини, продовольчі товари.

«Ця відзнака – це частинка кожного активного мешканця нашої громади, які допомагають ЗСУ: збирають кошти, проводять благодійні заходи, всіляко підтримують наші Збройні Сили. Головне – не зупинятись та продовжувати допомагати нашим військовим. До миру та Перемоги», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.