Представлення до почесного звання «Мати-героїня» та інші питання виконкому

Сьогодні, 27 жовтня, відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, де було розглянуто 32 питання.

Члени виконкому одноголосно підтримали рішення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади. До міської ради звернулось 12 місцевих жителів, більшість з яких потребують матеріальної допомоги на лікування.

Двох жительок громади представляють до почесного звання «Мати-героїня», які народили та належним чином виховали 5 дітей до 8-річного віку. Це 36-річна жителька м. Олевськ та 50-річна жителька с. Рудня-Бистра.

Також присутні розглянули  7 рішень про надання  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Це діти, які проживали на окупованих територіях та евакуювались до Олевської громади.

Серед інших також розглядались питання: про надання дозволу на зрізання аварійних зелених насаджень, про продовження терміну дії паспортів прив’язки тимчасових споруд, про зняття осіб, які перебувають на квартирному обліку та ін.