Працівників ТДВ «РІМ-Богдан» привітали з професійним святом

В останню неділю жовтня Україна відзначає День автомобіліста і дорожника. Напередодні свята міський голова Сергій Лисицький та керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький привітали працівників ТДВ «РІМ-Богдан» з професійним святом.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, значний особистий внесок у забезпечення підвищення якості пасажирських перевезень міський голова нагородив грамотами Олевської міської ради 8 працівників підприємства.

«Ви справжні майстри своєї справи, які щоденно допомагають покращувати побут жителів громади. Дякую вам за вашу небайдужу позицію, підтримку Збройних Сил України. Нехай все ваше добро повернеться до вас сторицею. Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та вдячності від задоволених пасажирів», – зазначив міський голова Сергій Лисицький.