Депутати Олевської міської ради передали автомобіль на фронт

Ще один автомобіль відправляється на фронт від Олевської громади. Цього разу кошти на придбання транспорту зібрали депутати Олевської міської ради. Власні кошти, в межах своїх можливостей, передав весь депутатський корпус.

Авто передали нашому земляку, військовому з села Лопатичі Володимиру Тимощуку, який боронить українську землю від російських загарбників в одній з найтяжчих точок фронту на східному напрямку.

Безкоштовно виконали роботи з підготовки транспорту до фронту Ярослав Іванченко, Іван Стрелюк, Ігор Данюк та Сергій Кравчук.

Автомобіль вже доставили до фронту, де він допомагає нашим військовим.

«Дякую всьому депутатському корпусу за проявлену ініціативу та активну громадянську позицію. Наші воїни гідно оцінюють ваш внесок та цінують вашу підтримку. Знову дякую нашим майстрам, які вкотре допомагають готувати автомобіль до фронту: ремонт, фарбування – це кропітка праця та індивідуальний підхід до кожного транспорту. Разом до Перемоги!», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.