В Олевську відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності і Свободи «з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».

З цієї нагоди біля меморіалу загиблих Героїв відбувся урочистий мітинг за участі керівництва громади та військових.

«Ми не маємо забути якою ціною ми виборюємо нашу свободу. Кращі сини і доньки України захищають наші рубежі від російських загарбників. В цей день ми ще раз згадуємо їх подвиг, міць, самопожертву. Утвердження Гідності і Свободи – передусім для кожного з нас», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.

До слова також були запрошені заступниця голови Коростенської РВА Лариса Хоречко та заступник командира 140-го батальйону ТРО майор Ігор Назарчук.

Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу Героїв та стенду Небесної Сотні.