В Стовпинці відбувся благодійний концерт та ярмарок

21 листопада в Стовпинці традиційно відзначають День села. Цьогоріч гучних святкувань не влаштовували, натомість був організований благодійний концерт та ярмарок для допомоги Збройним Силам України.

В концертній програмі взяли участь колектив «Сусідоньки», а також працівники культури, місцеві виконавці і колективи, учні гімназії. В холі закладу була представлена автентична фотозона в українському стилі з відомою Стовпинською вишивкою.

На ярмарку, до організації якого долучилися сільська рада, гімназія, дитячий садочок та підприємці, можна було придбати смаколики на будь-який смак.

Загалом вдалось зібрати 13 042,50 гривень. Ці кошти начальник відділу культури та туризму Анна Вжесінська передала міському голові Сергію Лисицькому на потреби ЗСУ.

Щиро вдячні кожному, хто долучається до зборів та благодійних заходів. Всі разом ми підтримуємо Сили оборони України, купуючи прилади, техніку та транспорт. Разом до Перемоги!