Для військового з села Покровське передали авто

Ще одне авто передали для нашого земляка, військового з села Покровське Миколи Перев’язка.

Розпочали збір коштів на автомобіль односельці, загалом назбиравши 45 405 гривень. Окремо тривав збір на картковий рахунок, куди небайдужі люди «задонатили» 32 тисячі гривень.

Звісно, цього не вистачило, тож міський голова Сергій Лисицький вирішив долучитися до збору коштів, передавши 10 000 гривень. Ще 15 200 грн. передали секретар ради Сергій Мельник, заступники міського голови Василь Ковальчук і Юрій Данюк та керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький.

Підтримали збір також депутати міської ради Павло Налапко і Валерій Басюк, передавши 7 600 грн. та 6 000 грн. відповідно.

Решту коштів допомогли зібрати жителі громади, які організовують благодійні заходи на підтримку військових, а саме:

20 000 грн. – Олевський ліцей №3;
8 450 грн. – кошти з вистави «За двома зайцями», яка нещодавно відбувалась у міському будинку культури.

Попри тяжкий шлях збору та купівлі транспорту, постає ще одне не легше завдання – підготували авто до фронту. Вкотре щиро дякуємо майстру своєї справи Івану Стрелюку, який безкоштовно виконав складні ремонтні роботи.

Безмежна вдячність кожному, хто продовжує долучатись до зборів коштів, благодійних ярмарків, вистав і концертів. Разом ми сильніші!