В Олевську відзначили Міжнародний день волонтерів

Сьогодні відзначається Міжнародний день волонтерів. В цей день ми дякуємо людям з теплими серцями та безкорисливими душами за їх неоцінений внесок не тільки в звичне функціонування різних сфер життєдіяльності: з початком війни слово «волонтер» отримало ширший та глибший зміст для кожного з нас.

З нагоди свята волонтерів Олевської громади привітали гарними словами та висловили щиру подяку. Заступник міського голови Юрій Данюк вручив грамоти Олевської міської ради за патріотизм, активну життєву позицію, постійну підтримку Збройних Сил України та плідну співпрацю ініціативним членам нашого суспільства, які постійно підтримують наших військових.

З впевненістю можна сказати одне: Сили оборони України – це щира надія та впевненість у завтрашньому дні кожного українця. А волонтери – це частинка рушійного механізму, яка допомагає та мотивує рухатися вперед до перемоги! Дякуємо!

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук