Вистава для дітей «Колобок» від Олевського ЦДЮТ

В Олевському ЦДЮТ відбулась цікава вистава для дітей «Колобок» за мотивами відомої української казки.

Відчайдушний головний персонаж вирушає на пригоди та намагається ошукати лісових звірів задля власної вигоди. Втім, добро завжди перемагає: Святий Миколай робить диво…

Насолодились виставою дітки олевських дитячих садочків, Варварівської школи, Корощинської школи та садочка, вихованці КУ «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Олевської міської ради, дітки наших загиблих Героїв та безвісти зниклих захисників.

Акторами вистави були працівники Олевського ЦДЮТ та хореографічні колективи «Сузір’я» і «Тіп-топ».

По завершенню заходу міський голова Сергій Лисицький привітав діток з Днем Святого Миколая та побажав міцного здоров’я, безпеки і затишку та здійснення мрій.

Надалі планується показ вистави для інших діток громади.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук